AQ8 EMS NEDİR?

EMS TEKNOLOJİSİ İLE HAFTADA 2 VEYA 3 SEANS OLMAK ÜZERE 20 DAKiKALIK ANTRENMANLA hayalinizdeki VÜCUDA SAHİP OLUN.

STÜDYOMUZDA BESLENME VE EMS ÜZERİNE KENDİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN UZMAN EĞİTMENLERİMİZ EŞLİĞİNDE ZARARSIZ FREKANSLAR VE ÖZEL GİYSİLERİNİZLE 300 DAKİKALIK YORUCU ANTRENMANA EŞDEĞER  SONUÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ. 

AktifOl

EMS SİSTEMİMİZ SAYESİNDE ZAMAN KAYBETMEDEN FORMUNUZU YAKALAMANIZ MÜMKÜN.ZAYIFLAMA,SIRT,BEL AĞRISI,SIKILAŞMA VE SELÜLİT TEDAVİLERİNDE DE TERCİH EDİLEN GÜVENİLİR VE KESİN SONUÇ VEREN BİR SİSTEMDİR

ÖzgürOl

700 METRE MESAFEYE SAHİP ETKİ ALANI İLE İÇ VEYA DIŞ MEKANDA ÖZGÜRCE SPOR YAPABİLİRSİNİZ.

AktifOl

EMS SİSTEMİ SON TEKNOLOJİDEN FAYDALANARAK ÜRETİLMİŞTİR.VE BU SAYEDE AKIM DOĞRUDAN VÜCUDA İLETİLMEZ,KONFORLU VE SON DERECE ETKİLİ SPOR YAPMA İMKANI SAĞLAR.

EMS Antremanı Nedir?

EMS antrenmanları, yani Türkçesiyle elektriksel kas uyarımı antrenmanları günümüz insanlarının en önemli sorunu olan egzersiz yapmama sorununa çare oluyor. Bunun sonucu olarak da ortaya hareketsizlikten çıkabilecek pek çok hastalık ve risk engellenmiş oluyor

EMS ile tam vücut egzersizlerinde, her kasılmada kas liflerinin %90’ından fazlası aynı anda harekete geçer. Genel ağırlık egzersizlerine oranla daha derindeki kaslar da uyarılır. Bu da, intra ve interselüler koordinasyonu arttırır. Bu sebepten, vücuda ve kas yapısına olan etkisi, genel ağırlık egzersizlerinden çok daha hızlıdır.

Kaslar çalışırken, bölgesel kan dokusu yoğun şekilde uyarılır. Artan kan akışıyla birlikte cilt yapısı olumlu yönde etkilenir, beden kuvveti artar ve selülitli bölgeler etkin bir şekilde tedavi edilebilir. Egzersizden sonra kendinizi rahat ve tazelenmiş hissedersiniz. EMS antrenmanları ile fiziksel performansınız da gelişir, daha esnek, daha sağlıklı hisseder ve daha az yorulursunuz. Genel ağırlık egzersizleriyle karşılaştırıldığında, EMS çok daha kısa bir sürede daha etkili bir egzersiz tecrübesi sunar. Hızlı bir şekilde kilo verme, yağ yakma ve sıkılaşmak için ideal çözümlerden biridir.

 EMS antrenmanlarında ise sporu yaparken giydiğimiz ve vücudumuza bağlı olan özel giysimiz, beynimizin kaslara gönderdiği elektriksel sinyallere ek olarak dışarıdan yine düşük  frekanslı   ve yoğun elektriksel titreşimler gönderir. Bu uyarılar egzersiz sırasında kasılan kaslarımızın ve bunlara bağlı olarak az çalışan, erişilmesi güç olan kaslarımızı bile harekete geçirerek çalışmasını sağlar. 

EMS Tarihi

EMS uzun yıllardır özellikle fizik tedavi alanında kullanılan bir sistemdir. 1790 yılında Luigi Galvani’ nin kurbağa deneyi ile motor sinirlerin uyarılması yeterli süre ve şiddette olursa kas kasılmasına yol açtığını ispatlamasıyla başlamıştır. 1960 lı yıllarda Rus Akımı olarak bilinen akım türü ile Rus Atletler EMS sitemini, müsabakalara hazırlanırken antrenman methodu olarak kullanmaya başlamıştır.Günümüzde EMS Training sistemi, yapılan araştırmalar ile belirlenen optimal akım seviyelerinde çok hareketsiz kişiler için dahi uygun bir antrenman sistemine dönüşmüştür.

Whatsapp
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?